Logi sisse

MUUSIKUMOODUL

Mis see on?

Muusikumoodul (MM) on interneti-muusikakaubamaja CDMarket juurde loodud muusikatoodete (CD, vinüül, DVD jm) müügikanal eelkõige artistile, heliloojale, produtsendile. Siin saab mugavalt meie ca 1 miljoni tootenimetusega müügikataloogile lisada ka enda toote. MMis saab ise määrata oma helitootele õiglase hinna ja sisestada süsteemi toote müümiseks vajaliku info. Sisestamisel on võimalik lisaks tavapärasele müügiinfole lisada toote/artisti esitlemiseks piiramatul hulgal pilte, demotracke, YouTube'i ja Vimeo videosid.

Kõiki tooteid müüakse CDMarketi Eesti, Soome, Rootsi, Norra, Taani, EU, Vene, Saksa jt rahvusvahelistes portaalides: helikandjat on võimalik osta üle maailma. Ostja saab valida piisava hulga makse- ja tarnevõimaluste vahel. Toode jõuab muusikasõbrani Eestisiseselt enamasti järgmisel tööpäeval, muudesse paikadesse samuti kiiresti.

Meie kasseerime kulude katteks 1 EUR iga müüdud tooteühiku pealt ja tagame MM-i toimiva keskkonna, elementaarse aruandluse/statistika, kiired tarned klientidele jpm. Müüdud tooted: Sisestaja nupuvajutuse peale genereerib süsteem iseendale arve, mis laekub koheselt ka sisestaja e-mailile ja CDMarket teeb sisestaja poolt määratud kontole ülekande. Nii lihtne see ongi.

Kuna töö Muusikumooduli täiustamise kallal käib järjepidevalt, siis tagasiside ideede ja kriitikaga on soojalt teretulnud - [email protected]
Kui eelnev jutt sobis, siis:

Edasi!