HURTS AVALDAS JÕULISE UUE SINGLI “BEAUTIFUL ONES”

 

Hurts naaseb uhiuue singliga “Beautiful Ones” . Koos looga, mida bänd kirjeldab kui“celebration of individuality,” ilmus  ka jahmatama panev uus video, mille  stsenaariumi autor ja peaosatäitja on bändi laulja, Theo Hutchraft.

Lisaks kompaktsele kooslusele lugude kirjutamisest ja jäljendamatust kõlast, on Hurtsi eduloo võimas fakt ka  hingematvad visuaalid. Loo “Beatiful Ones” video on provokatiivselt kõrvetav. Vihkamise, armastuse, brutaalsuse ja ilu teemasid uuritakse läbi meistriteose, mis põhineb nii intrigeerimisel kui empaatial.

Vaata loo “Beautiful Ones” videot SIIT.

Seitse aastat on möödas ajast, mil ilmus bändi rahvusvaheline läbilöögi single “Wonderful Life” ning ilmus nende debüütalbum “ Happiness.” Alates sellest hetkest on Briti duo kehtestanud end kui üht populaarseimat ning edukaimat pop artisti Euroopas, skoorides TOP 10 albumite ning arvukate hit singlitega Eestis, Soomes, Saksas, Sveitsis, Austrias, Belgias, Rootsis, Iirimaal, Venemaal, Poolas, Ukrainas, Hollandis ja Inglismaal. Pileteid Hurtsi kontserdile müüdi ainüksi 2016 aastal enam kui 100 000. Sellised numbrid teevad bändist ühe edukaima Briti artisti viimasel kümnendil.