Tere tulemast!

CDMarketi ajalugu ulatub tagasi eelmisse sajandisse, paljud meie vanad sõbrad mäletavad veel legendaarset plaadipoodi Helitroop, mis 90-ndatel tegutses Tallinnas TOP-is ja Viru tänaval ning seejärel Tartu kolis. Tänaseks oleme hoopis netti kolinud ja meid tuntakse Eestis, Skandinaavias ja mujalgi maailmas CDMarketi kaubamärgi kaudu ja meie praeguseks eesmärgiks on ehitada parim musamüügi platvorm regioonis.

Viimase kahe aasta töö on nüüd sinu ees: uue kujundusega kaasneb targem otsimootor ja võimalus meid külastada samamugavalt nii tahvelarvutist kui nutifonist (nufflist :) ). Kui valid tootetoimetuseks Smartposti, siis jääb ära tüütu “ankeedi” täitmine – me ei kogu su isikuandmeid, ei vaja su aadressi – soovime vaid võimalikult mugavalt sulle toote kätte toimetada.

Loomulikult on meil kohalikest pakkujatest suurim kataloog ja nii see jääbki, kuna meie andmebaasi lisatakse igapäevaselt sadu uusi erinevates formaatides laias maailmas esitletud muusikatooteid. Oleme teadlikud, et hetkel on meie nõrk koht just kodumaine kataloog – meie enda koduse Eesti artistide kõiki albumeid ei leia veel meie juurest – aga me lubame ennast ka selles suunas parandada. Lisaks – leiutasime Jaanuari alguses “Eesti muusikusõbra” tiitli, millele asume ise usinasti pretendeerima (eeltoodu kohta täpsem inff kohe siis, kui meie toredatele mõtetele ka toredad teod järgi jõuavad ).

Siit blogist hakkad leidma palju huvitavat: plaadiarvustusi, intervjuusid, ülevaateid uutest toodetest ja palju muud, mis on seotud eelkõige muusika, aga ka filmidega.

Kui tunned, et ka sinul on tahtmist sõna sekka öelda ja oma mõtteid meie kaudu avaldada, siis kirjuta meile [email protected] ja ehk leiab ka sinu sulest ilmunud tekst tee meie blogisse.

Kohtumiseni saidil!