Alex Mattson andis välja uue singli "Complicated Love"

 

PÕHJALA SÄRAV DJ-TÄHT ALEX MATTSON

Uus singel "Complicated Love"!

Alex lõi muusikat juba lapsest peale ning 14 aastaselt sai elektroonilisest muusikast tema kirg. Lõpliku tõuke mehe muusikakarjäärile andsid muusikaproduktsiooni õpingud Amsterdamis. Õpingud aitasid tal täpsemalt määrata muusika suunda ning andsid Alexile tööriistad täiustamaks oma soundi.

Alex Mattsoni talenti märkas legendaarne elektroonilise tantsumuusika plaadifirma, Ultra Music, mis on koduks gigant-DJdele nagu deadmau5, David Guetta, Steve Aoki ja Kygo. 

2016 aasta veebruaris ilmus hittsingel, "UFO" featuring Solamay, järgnesid singlid "Forget You," "Good Kids" & "All About You." Kõik singlid on playlistitud paljude arvamusliidrite playlistides nii Soomes kui mujal Põhjamaades, ka raadiod on kõiki Alex Mattsoni singleid palju mänginud. Alex Mattsioni lugudel on Spotifys enam kui 20 miljonit kuulamist. 

Uus lugu, "Complicated Love" esitleb värvilise ja elujõulise noore tootja värsket stiili. Inglite linnast pärit Alex Seaver, paremini tuntud DJ nimega Mako, andis mõnusalt liuglevale stiilsele loole oma hääle. Alex Mattsonit ootab ees enneolematu aasta. Ta tuuritab Soomes ja mujal oma "Complicated Love" tuuriga, mille raames esineb kahel korral Helsingi suurimal kontserdilaval, The Hartwall Arenal. Ta allkirjastas Põhjamaades lepingu ka Live Nationiga ning sõlmis management lepingu Rootsi agentuuriga Sqream Management. EP ilmumine on planeeritud mai algusse. 

Viimased postitused

Vaata lisa
Leslie Da Bass Koridorid

Leslie Da Bass Koridorid

 

CDMarket CDMarket
29.03.2018
Pesakond #18

Pesakond #18

 

Madis Madis Ots
29.03.2018
Pesakond #24

Pesakond #24

 

Madis Madis Ots
21.12.2017